Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Mēs zinām, cik prasīga spēj būt mūsdienu dzīve. Ja vēlaties uz brīdi apstāties un aizskalot pasaules putekļus - Taka Spa ūdeņi un pirtis jūs gaida.  

Taka Spa ūdeņi ir trīs mazi baseini ar atšķirīgu ūdens temperatūru, kuru maiņa stimulē organisma sistēmas, asins cirkulāciju, kā arī lieliski norūda. Jo lielāks kontrasts, jo lielāks efekts. Siltais baseins ieteicams nelielām peldēm un vingrojumiem ūdenī, karstais džakuzi – relaksācijai un zemūdens burbuļu masāžai, aka – ar oļiem pēdu masāžai.

Taka Spa pirtis - sauna un tvaika pirts. Pamīšus karsēšanās saunā un dzesēšanās ūdenī lieliski uzlabo pašsajūtu, jo stabilizējas asinsrite, straujāk darbojas vielmaiņa, izvadot lieko šķidrumu un veicinot ķermeņa attīrīšanos. Pēc veselīgas atslābināšanās saunā miesa un gars atdzimst un enerģija atjaunojas dubulti. Aromterapija tvaika pirts garaiņos maigi un intensīvi iedarbojas uz sajūtām un visu organismu. Attīrīšanās un atslābināšanās tvaika pirtī lieliski sagatavo ķermeni masāžām.

Attīrīšanās Taka Spa ūdeņos un pirtīs ar laima, ingvera un jūras sāls skrubi, ar ko pašam tvaika pirtī noberzties.
1h / 14 € (ja pēc tam dodieties uz procedūru vai nodarbību).