Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Topošajām māmiņām  ķermeņa procedūras ir iespējamas sākot ar 12. grūtniecības nedēļu!

Taka Spa mierpilna masāža gaidību laikā.
Sejas un ķermeņa masāža mazina spriedzi mugurā un plecu daļā, novērš roku un kāju pietūkumu, nomierina prātu, uzmundrina garu un sniedz īpašu atpūtu un relaksāciju.
1 st 15min/ 85 €
 
 
Taka Spa sejas masāža.
Sejas, arī skalpa masāža, atslābinot spriedzi muskuļos, novērš asimetriju sejā, veicina dabīgu kalogēna izstrādi un rezultējas ar izcilu liftinga efektu.
1 st/ 75 €

Ja seja šādi izvingrināta tiek pirmo reizi dzīvē, iesakām masāžas kursu:  5 masāžas ar intensitāti 2 vai vismaz 1 reizi nedēļā. Un seja līksmos!


Elemis Peptīdu ziedu mirdzums.
Nogurušai, stresa māktai sejai peptīdu procedūra palīdz atjaunot un sinhronizēt ādas šūnu iekšējo dabīgo diennakts ritmu. Mazinās ādas poras, seja atgūst dzīvīgumu un veselīgu izskatu.
1 st/ 90 € vai 115 €*
  
*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar BIOTEC 5 dažādām tehnoloģijām, kas atbilstoši individuālajām vajadzībām sniedz ļoti intensīvu iedarbību un noturīgus rezultātus