Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Topošajām māmiņām  ķermeņa procedūras ir iespējamas sākot ar 12. grūtniecības nedēļu!

Taka Spa mierpilna masāža gaidību laikā.
Sejas un ķermeņa masāža mazina spriedzi mugurā un plecu daļā, novērš roku un kāju pietūkumu, nomierina prātu, uzmundrina garu un sniedz īpašu atpūtu un relaksāciju.
1 st 15min/ 75 €
 
Taka Spa sejas masāža. 
Tā ir vingrošana sejai, strādājot ne tikai ar virspusējo ādas slāni, bet tieši ar sejas muskuļiem.  Uzlabojas ādas elastība, muskuļu tonuss, seja atgūst tvirtumu un veselīgu krāsu. Novēršot spriedzi muskuļos un tos atslābinot, mazās krunciņas izlīdzinās pašas. Masāža ir skulpturējoša, jo anatomiski cilvēka ķermenim parasti viena puse ir vājāka, un sejā šī disonanse jo īpaši redzama, tāpēc ar vājāko sejas daļu strādā vispirms un spēcīgāk, lai izlīdzinātu asimetriju.  Nobeigumā galvas masāža, kas atbrīvo muskuļus pieres un deniņu daļā, kā arī skalpa izkustināšana, jo tam pārāk cieši pieguļot galvas ādai, asinsrite ir apgrūtināta un sejas āda nesaņem pietiekoši barības vielu. Šī ir procedūra, kas veicina dabīgu sejas kalogēna izstrādi un rezultējas ar izcilu liftinga efektu.
1 st/ 65 €
 
Elemis dzidrais mirdzums sejai.
Ilgstošu nostiprinošu efektu sniedzoša procedūra stresa nomāktai, nogurušai un tonusu zaudējušai sejas un acu zonas ādai. Mazina tumšos lokus ap acīm. Jau pēc vienas procedūras mitruma līmenis ādā palielinās par 38% un elastība par 28%. Maigas iedarbības papaijas enzīma pīlings, ādas mikrocirkulāciju uzlabojoša masāžas tehnika kombinācijā ar amino aktīvo masku atjauno ādas dzīvīgo mirdzumu un tvirtumu. Šo iedarbīgo procedūru papildina saspringumu mazinoša galvas masāža.  
1 st 15min/ 110 €