Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Vīrieša  āda ir pelnījusi ko vairāk kā tradicionālās ziepes, skūšanās krēmu un losjonu. Elemis speciāli vīriešiem izstrādātie un klīniskos pētījumos pārbaudītie produkti un procedūras sniedz reāli novērtējamu rezultātu. 
Skūšanās pirms sejas procedūras nav obligāta, tomēr ieteicama. Vēlams to darīt vismaz divas stundas pirms procedūras. 
 

Elemis dabas dziedinošais spēks.
Kopjoša procedūra, kas risina individuālās sejas veselības problēmas, dziedinot sausu, iekaisušu vai taukainu ādu, sejai atgūstot veselīgu un spirgtu izskatu.
1 st/ 90 € vai 115 €*
 
 
The Organic Pharmacy Rožu kristālu limfodrenāža sejai.
Efektīvā procedūra atmodina limfātisko sistēmu, sniedz ādu nostiprinošu un liftinga efektu. Sejas vaibsti ir atbrīvoti, āda dziļi mitrināta, svaiga un starojoša. 
1 st/ 90 € 
1 st 30 min/ 125 €
 
 
Elemis dinamiskais svaigums sejai.
Efektīvi un saudzējoši atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, samazinot ādas lobīšanos, negludumu un sīkās krunciņas.
Ādas tekstūra ir dziļi attīrīta, svaiga un mirdzoša.
1 st/ 90 € vai 115 €*
 
 
Elemis intensīvais liftings sejai. 
Ļoti jaudīga liftinga procedūra tonusu zaudējušai un sagurušai ādai žokļu, vaigu, zoda un kakla rajonā. Īpaša mitrināšana acu ādai. Ieteicama procedūra pēc svara zaudēšanas, slim ošanas, hormonālo svārstību laikā. 
1 st 15 min/ 120 € vai 150 €*
 
 
*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar BIOTEC 5 dažādām tehnoloģijām, kas atbilstoši individuālajām vajadzībām sniedz ļoti intensīvu iedarbību un noturīgus rezultātus