Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Vīrieša  āda ir pelnījusi ko vairāk kā tradicionālās ziepes, skūšanās krēmu un losjonu. Elemis speciāli vīriešiem izstrādātie un klīniskos pētījumos pārbaudītie produkti un procedūras sniedz reāli novērtējamu rezultātu. 
Skūšanās pirms sejas procedūras nav obligāta, tomēr ieteicama. Vēlams to darīt vismaz divas stundas pirms procedūras. 
 

The Organic Pharmacy Kristālu un akupresūras procedūra sejai
Efektīvā procedūra atjauno sejas ādu un sniedz tai enerģijas šalti. Rožu kristālu un akupresūras masāžas,
atmodinot limfātisko sistēmu, sniedz ādu nostiprinošu efektu. Kamēr sejas āda izbauda augu masku
dziedinošo iedarbību, pēdas, rokas un galvu lutina dziļi relaksējoša un saspringumu atbrīvojoša masāža.
Sejas vaibsti pēc procedūras ir atbrīvoti un mierīgi, āda ir dziļi mitrināta un svaiga.
1 st. 30 min / 125 € (ar masāžu un masku mugurai)
1 st / 85 €


Taka Spa aromterapijas procedūra sejai.

Dziļi attīroša un individuālās problēmas risinoša procedūra sejai. Ar deviņu ēterisko eļļu arompīlingu āda tiek saudzīgi atbrīvota no nedzīvajām šūnām un bagātināta ar Latvijas dziedniecisko dūņu masku, kas stimulē ādas šūnu atjaunošanos. Sejai tiek veikta limfodrenējoša un ādas mikrocirkulāciju uzlabojoša masāža. Vienlaikus ēterisko eļļu buķete līdzsvaro mūsu prātu un sajūtām sniedz lidojumu. 
1 st 10 min/ 85 €
 
 
Elemis dziedinošais spēks.
Vīrieša sejas ādu attīroša un kopjoša procedūra, kas atjauno ādas dabīgo izskatu. Ātras iedarbības augu valsts aktīvās vielas mazina ādas jutīgumu un nodrošina ilgstošu aizsardzību pret apkārtējās vides ietekmi.
1 st/ 80 €
 
 
Elemis IQ sejai.
Spēcinoša un atjaunojoša procedūra nogurušai un saspringtai sejas ādai. Mazina ādas iekaisumu un raupjumu, ko izraisa regulāra skūšanās, aizkavē novecošanas procesus, ko rada apkārtējās vides nelabvēlīgā ietekme. Sejas masāža atslābina sejas muskulatūras saspringumu. Jau stundu pēc procedūras mitruma līmenis palielinās par 38% un ādas elastība par 28%, sejai piešķirot svaigu un spirgtu izskatu.
1 st 15 min/ 110 €
 
 
Elemis ādas šūnas atjaunojošā trīs-enzīmu procedūra.
Procedūrā pielieto jaunākās dabīgās ādu atjaunojošās tehnoloģijas. Triju augu enzīmu pīlings efektīvi un saudzējoši atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, savukārt serumi stiprina un veicina jauno šūnu augšanu. Jau pēc vienas procedūras ādas virsma tiek atbrīvota no raga slāņa 75% apjomā*, samazinot ādas lobīšanos, negludumu un sīkās krunciņas. Par 32% uzlabojas ādas tekstūra* - tā ir dziļi attīrīta, svaiga un mirdzoša. Jāievēro, ka pēc procedūras āda diennakti ir jāsaudzē, tāpēc nedrīkst sauļoties, iet pirtī un baseinā.
*klīnisko pētījumu rezultāti
1 st/ 85 € 
 

Elemis visintensīvākās iedarbības liftinga procedūra sejai.
Ļoti jaudīga liftinga procedūra tonusu zaudējušai un sagurušai ādai žokļu, vaigu, zoda un kakla rajonā. Īpaša mitrināšana jūtīgajai un sausajai acu zonas ādai. Šī ir visintensīvākā Elemis sejas procedūra, kas pielieto īpašu liftinga masāžas tehniku ar jauno bio-aktīvo dzintara balzāmu. Tai seko divas spēcīgas iedarbības maskas, kas apvieno progresīvas augu cilmes šūnas, barības vielām bagātus augu lipīdus un ādu nostiprinošas augu aktīvās vielas! Procedūras laikā īpaša masāža un maska acu zonai, kā arī atslābinoša galvas masāža. Ļoti ieteicama procedūra pēc svara zaudēšanas; pēc stresainiem dzīves periodiem un slimošanas.
1 st 15 min/ 115 €


Biotec superjaudīgā procedūra vīriešiem                                                                       
Ļoti efektīva sejas procedūra vīriešiem ar attīrošu, atjaunojošu un nomierinošu iedarbību stresa novājinātai un dehidrētai ādai.
1 st/ 1 st 30 min     115 €/ 150 €