Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Elemis dinamiskais svaigums sejai.
Efektīvi un saudzējoši atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, samazinot ādas lobīšanos, negludumu un sīkās krunciņas.
Ādas tekstūra ir dziļi attīrīta, svaiga un mirdzoša.
1 st/ 90 € vai 115 €*
 
 
Elemis Pro-kalogēns sejai. 
Visaptveroša sejas un acu ādas procedūra palīdz aizkavēt ādas novecošanos un mazina smalkās grumbiņas, mīmikas rievas un „vārnu kājiņas” ap acīm, sejai atgūstot jaunāku izskatu. 
1 st 15 min/ 115 € vai 150 €*
 
 
Elemis intensīvais liftings sejai. 
Ļoti jaudīga liftinga procedūra tonusu zaudējušai un sagurušai ādai žokļu, vaigu, zoda un kakla rajonā. Īpaša mitrināšana acu ādai. Ieteicama procedūra pēc svara zaudēšanas, slim ošanas, hormonālo svārstību laikā. 
1 st 15 min/ 120 € vai 150 €*
 
 
The Organic Pharmacy drenāža sejai.
Intensīva pretnovecošanas procedūra ar bagātīgām masāžām – akupunktūras, manuālo un vakuma banku masāžu – iedarbina limfas atteci, mazina tūsku un pietūkumu, atslābina sejas vaibstus  un sniedz tūlītēju liftinga efektu. Uzlabo ādas tekstūru un elasticitāti.
1 st 15 min/ 115 €
 
 
*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar BIOTEC 5 dažādām tehnoloģijām, kas atbilstoši individuālajām vajadzībām sniedz ļoti intensīvu iedarbību un noturīgus rezultātus