Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa sejas masāža.
Sejas, arī skalpa masāža, atslābinot spriedzi muskuļos, novērš asimetriju sejā, veicina dabīgu kalogēna izstrādi un rezultējas ar izcilu liftinga efektu.
1 st/ 75 €

Ja seja šādi izvingrināta tiek pirmo reizi dzīvē, iesakām masāžas kursu:  5 masāžas ar intensitāti 2 vai vismaz 1 reizi nedēļā. Un seja līksmos!

Elemis Peptīdu ziedu mirdzums.
Nogurušai, stresa māktai sejai peptīdu procedūra palīdz atjaunot un sinhronizēt ādas šūnu iekšējo dabīgo diennakts ritmu. Mazinās ādas poras, seja atgūst dzīvīgumu un veselīgu izskatu.
1 st/ 90 € vai 115 €*
 
 
Elemis dabas dziedinošais spēks.
Kopjoša procedūra, kas risina individuālās sejas veselības problēmas, dziedinot sausu, iekaisušu vai taukainu ādu, sejai atgūstot veselīgu un spirgtu izskatu.
1 st/ 90 € vai 115 €*
 
 
The Organic Pharmacy enzīmu pilings un C vitamins sejai. 
Procedūra maigi noloba ādas raga slānīti, balina pigmentācijas plankumus, izgaismo sejas ādu, atbrīvo un padara maigākus sejas vaibstus, un intensīvi mitrina. 
1 st/ 90 €


The Organic Pharmacy Rožu kristālu limfodrenāža sejai.
Efektīvā procedūra atmodina limfātisko sistēmu, sniedz ādu nostiprinošu un liftinga efektu. Sejas vaibsti ir atbrīvoti, āda dziļi mitrināta, svaiga un starojoša. 
1 st/ 90 € 
1 st 30 min/ 125 €
 

Elemis Superfood sejai.
Bagātīga augļu, ogu, dārzeņu ekstraktu deva attīra, mitrina, pabaro un līdzsvaro ādu, sejai atgūstot svaigu un starojošu izskatu. Lieliska pirmsballītes procedūra.
1 st/ 90 € vai 115 €*
 
 
*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar BIOTEC 5 dažādām tehnoloģijām, kas atbilstoši individuālajām vajadzībām sniedz ļoti intensīvu iedarbību un noturīgus rezultātus