Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa havajiešu sapnis Lomi-Lomi
Sena havajiešu dziedināšanas māksla atbrīvo no spriedzes un ļauj izjust, kā miers un harmonija ieplūst ķermenī. 
1 st 30 min/ 115  €
 
 
Elemis masāža Angļu rožu dārzs!
Devīgi mitrinoša un reibinoši meditatīva relaksējoša masāža, kas uzlabo asinsriti, limfātisko cirkulāciju un palielina skābekļa krājumu šūnās. 
1 st/ 80 €
1 st 30 min/ 120 €      
 
 
Elemis akmeņu enerģijas spēks 
Ķermeņa un sejas enerģētisko punktu dziļai sildīšanai mijoties ar karsto akmeņu aromterapijas masāžu, tiek līdzsvarota organisma sistēmu darbība un sasniegta dziļa relaksācija.  
1 st 15 min/ 105 €
 
 
Elemis silto pindu masāža 
Sildoša, liega un izteikti relaksējoša dziļas iedarbības masāža ar pindām, atšķetinot sablīvējumus, sāpošos mezglus un atbrīvojot prātu un telpu jaunas enerģijas ienākšanai.
1 st 15 min/ 105 €
 
 
The Organic Pharmacy masāža                           
Pilna ķermeņa masāža, kas mijas ar silto pindu masāžu. Jasmīna un rožu eļļa ar miežu graudiem, linsēklām, čī un saulespuķu sēklām pildītā pinda sniedz dziļu relaksējošu iedarbību.
1 st 30 min/ 115 €
2 st/140 € 
 
 
Elemis mierpilna masāža gaidību laikā 
Sejas un ķermeņa masāža mazina spriedzi mugurā un plecu daļā, novērš roku un kāju pietūkumu, nomierina prātu, uzmundrina garu un sniedz īpašu atpūtu un relaksāciju.
1 st 15 min/ 85 €