Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Kas gan viss mūsu ķermenim jāspēj paveikt dienas, nedēļas, gada laikā! Vai tam nepienāktos maza lutināšana un atbalsts? Mēs pat teiktu – liels un regulārs!

Āda ir mūsu lielākais orgāns, caur kuru organisms izvada nevēlamās vielas jeb toksīnus. Tāpēc tai nepieciešama regulāra attīrīšana, kas likvidē atmirušo ādas slāni, attīra poras un stimulē cirkulāciju, atvieglojot toksīnu izvadīšanu. Iesakām pirms un pēc visām ķermeņa procedūrām, jo īpaši ietīšanas procedūrām, daudz dzert ūdeni vai tēju, lai palīdzētu organismam vieglāk izvadīt nevēlamās vielas. 


Elemis eksotiskais laima un ingvera sāls vai sarkanā jasmīna ziedu pulējums   
Eksotiskā attīrīšanās procedūra atveseļo un spēcina organismu, attīra un atsvaidzina sejas un ķermeņa ādu. 
45 min/ 72 €
 
 
Elemis eksotiskā sarkanā jasmīna ziedu ietīšana 
Barojoša un mitrinoša procedūra sejas un ķermeņa ādas elastībai un maigumam. Mitrinoša maska matiem.
45 min/ 70 €
1 st 15 min/ 100 €
 
 
The Organic Pharmacy balto mālu maska
Procedūra sākās ar pamatīgu arompīlinga masāžu, kam seko ietīšana ar minerāliem bagāto aļģu un balto mālu masku. Ietīšanas laikā izbaudiet relaksējošu skalpa un/vai sejas masāžu.
1 st 30 min/ 140 €
 
 
Lolojoša piena vanna 
Īpaši dziļi mitrinoša un barojoša piena proteīniem, vitamīniem, auzu ekstraktu un aminoskābēm bagāta ķermeņa ietīšana. Tās laikā tiek uzklāta mitrinoša sejas maska un veikta harmonizējoša pēdu masāža. Seko aromātiskas eļļas uzklāšana ar relaksējošām masāžas kustībām.
1 st 15 min/ 98 €
 
 
Elemis tonizējoša un skulpturējoša ķermeņa procedūra 
Organismu attīroša, celulītu un ķermeņa apjomu mazinoša procedūra, kas salīdzinoši ātri un acīmredzami uzlabo auguma silueta kontūras. 
1 st/ 105 €
1 st 30 min/ 140 €