Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Kas gan viss mūsu ķermenim jāspēj paveikt dienas, nedēļas, gada laikā! Vai tam nepienāktos maza lutināšana un atbalsts? Mēs pat teiktu – liels un regulārs!

Āda ir mūsu lielākais orgāns, caur kuru organisms izvada nevēlamās vielas jeb toksīnus. Tāpēc tai nepieciešama regulāra attīrīšana, kas likvidē atmirušo ādas slāni, attīra poras un stimulē cirkulāciju, atvieglojot toksīnu izvadīšanu. Iesakām pirms un pēc visām ķermeņa procedūrām, jo īpaši ietīšanas procedūrām, daudz dzert ūdeni vai tēju, lai palīdzētu organismam vieglāk izvadīt nevēlamās vielas. 


Elemis eksotiskais laima un ingvera sāls pulējums.  
Eksotiskā attīrīšanās procedūra atveseļo un spēcina organismu, attīra un atsvaidzina sejas un ķermeņa ādu.
45 min/ 68 €
 

Elemis sarkanā jasmīna ziedu pulējums ķermenim.
Dziļi attīra, nopulē un bagātīgi mitrina ādu + mini sejas procedūra ar ādas attīrīšanu un mitrinošu masku, kuras laikā roku masāža ar sekojošu barojošu masku. 
1 st  15 min/ 95 €
 
 
Elemis eksotiskā sarkanā jasmīna ziedu ietīšana.
Spēcinoša, barojoša un mitrinoša procedūra tūlītējai ādas elastībai, maigumam un veselīgam sārtumam. Aromātisko un barojošo kokosrieksta un sarkanā jasmīna ziedu eļļas maisījumu polinēziešu sievietes tradicionāli lieto, lai ādai piešķirtu mirdzumu un dzīvīgumu, un aizsargātu to no apkārtējās vides iedarbības. Pirms ietīšanas kokonā ķermenis tiek maigi ierīvēts ar eksotisko maisījumu. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, tiek sniegta nomierinoša un dziļi relaksējoša sejas un galvas masāža.
45 min/ 65 €
 
 
Elemis orhidejas nektāra ietīšana ķermenim.
Intensīvi mitrinoša un barojoša ķermeņa ietīšana izslāpušas ādas remdēšanai. Pirms ietīšanas kokonā ķermenim ar glāstošiem pieskārieniem tiek uzklāts monoi, kokosrieksta un saldās orhidejas eļļu maisījums. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, sejai un galvai relaksējoša masāža. Tas ir emocionāls ceļojums ādai uz Tālajiem Austrumiem, kur prot aizsargāt un veldzēt saules pārmīļotu ādu! Tā iegūst velvetīgi zīdainu tekstūru un elasticitāti. Teicama procedūra arī jaunajām māmiņām pēc dzemdībām. 
45 min/ 65 € 
 
 
Elemis skulpturējošā procedūra ķermeņa.
Šī ir mērķtiecīgi uz rezultātu orientēta procedūra lokālam darbam ar individuālajām problēmzonām –  gurniem, augšstilbiem, vēderu vai roku augšdelmiem. Iedarbības pamatā ir kontrasts starp enerģisku masāžu un plastificējošu masku ar aukstuma efektu. Problēmzonas masē ar pretcelulīta seruma un eļļas maisījumu, kura aktīvās sastāvdaļas ir kofeīns, sarkano aļģu ekstrakts un šūnu detoksifikāciju stimulējošais 
nigari sāls. Masāžai seko plastificējoša maska, un lai mazinātu tās aukstuma radīto iespējamo diskomfortu, mēs sasildām kušeti, jūs labi sasedzam, lai rāmi baudiet relaksējošu galvas un plecu zonas masāžu. Seko izvēlēto problēmzonu masāža ar pretcelulīta krēmu, kas papildus mitrina un pabaro ādu. Rezultāts spogulī redzams uzreiz – gurnu kontūrlīnija izlīdzinās, āda kļūst gludāka, tvirtāka, acīmredzami samazinās celulīts un tūska. Neatkarīgs klīniskais pētījums apliecina celulīta samazināšanos jau pēc vienas procedūras. 
1 st/ 98 €
1 st 30 min/ 131 €
 
 
Elemis aromātiskā okeāna veldze.
Attīroša, bagātinoša un organisma sistēmas stimulējoša procedūra. Kombinējot jūras augu un aļģu spēcīgo iedarbību ar aromterapiju, šī procedūra nodrošina liekā šķidruma izvadīšanu no organisma un tā attīrīšanu no toksīniem. Iedarbīgs līdzeklis celulīta mazināšanai. Ķermeni noklāj ar siltu jūras augu masku, kas papildināta ar kadiķa, smiltsērkšķa un citrona ēteriskajām eļļām, un ievīsta kokonā. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, tiek sniegta maiga sejas un galvas masāža.
1 st  15 min/ 93 €
 
 
Elemis aromātiskais okeāna šūpulis muskuļiem.
Aromterapijas spēks kombinācijā ar okeāna bagātībām dziļi silda un atslābina muskuļus, attīra organismu no toksīniem. Lieliska procedūra locītavu un muskuļu sāpju gadījumā, kā arī pēc saspringta darba, aktīva sporta. Silta jūraszāļu maska, kas satur priežu un rozmarīna ēteriskās eļļas, tiek uzklāta ķermenim pirms ietīšanas kokonā. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, tiek sniegta nomierinoša sejas un galvas masāža, kam seko duša un ķermeņa pelde bezsvara stāvoklī, kas muskuļiem un saitēm sniedz pilnīgu atslodzi un prātam veselīgu aizmiršanos.
1 st  15 min/ 93 €
 
 
Taka Spa aromterapijas ietīšanas iedvesma.
Nomierinoša, līdzsvarojoša un iedvesmojoša aromterapijas procedūra, kas risina individuālās psihoemocionālās un fiziskās vajadzības. Ar individuāli izmeklētu ēterisko eļļu buķeti tiek noklāts ķermenis un augums ievīstīts kokonā, kura laikā tiek sniegta maiga pēdu vai galvas masāža. Tai seko aromterapijas masāža aktuālajām vajadzībām – saspringtajam sprandam, pleciem un mugurai vai sportojot sapūlētajiem kāju muskuļiem. Aromterapija ir sena un smalka māksla – dziedniecība ar dabas enerģiju, kas sakopota augu ēteriskajās eļļās. To molekulas ir tik sīkas un iedarbīgas, ka sasniedz mūs dziļi un spēcīgi iedarbojas uz mūsu psihi, emocijām un fizisko labsajūtu. Aromterapijas ceļvedis ir mūsu pašu deguns, kas speciālista vadībā nekļūdīgi aizved pie pareizās eļļu buķetes šī dzīves brīža vajadzībām, tāpēc tā ir ārkārtīgi precīza individuāla terapija.
1 st  10 min/ 90 €