Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Elemis visintensīvākās iedarbības liftinga procedūra sejai
Ļoti jaudīga liftinga procedūra tonusu zaudējušai un sagurušai ādai žokļu, vaigu, zoda un kakla rajonā. Īpaša mitrināšana jūtīgajai un sausajai acu zonas ādai. Šī ir visintensīvākā Elemis sejas procedūra, kas pielieto īpašu liftinga masāžas tehniku ar jauno bio-aktīvo dzintara balzāmu. Tai seko divas spēcīgas iedarbības maskas, kas apvieno progresīvas augu cilmes šūnas, barības vielām bagātus augu lipīdus un ādu nostiprinošas augu aktīvās vielas! Procedūras laikā īpaša masāža un maska acu zonai, kā arī atslābinoša galvas masāža. Ļoti ieteicama procedūra dāmām pēc svara zaudēšanas; sievietēm ar hormonālām svārstībām, piemēram, pirms/pēc/ menopauzes periodā; pēc stresainiem dzīves periodiem un slimošanas.
1 st 15 min/ 115 €


Neatkarīgs klīniskais pētījums* demonstrē iespaidīgus procedūras rezultātus:
69% sieviešu norādīja, ka sejas kontūras ieguvušas stingrākas un gludākas kontūras
90% sieviešu norādīja, ka ādas ļenganums vaigu, žokļu, kakla apvidū ir acīmredzami mazinājies
74% sieviešu norādīja, ka viņu dubultzods ievērojami uzlabojies
82% sieviešu norādīja, ka 6 procedūru kurss ievērojami attālina botulīna toksīna vai plastiskās ķirurģijas nepieciešamību
88% sieviešu atzina, ka šī bijusi visefektīvākā jebkad un jebkur baudītā sejas liftinga procedūra
*Neatkarīgā klīniskā pētījuma laikā procedūru testēja 49 sievietes, 2013. gada jūlijā.