Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa aromterapijas ietīšanas iedvesma.
Nomierinoša, līdzsvarojoša un iedvesmojoša aromterapijas procedūra, kas risina individuālās psihoemocionālās un fiziskās vajadzības. Ar individuāli izmeklētu ēterisko eļļu buķeti tiek noklāts ķermenis un augums ievīstīts kokonā, kura laikā tiek sniegta maiga pēdu vai galvas masāža. Tai seko aromterapijas masāža aktuālajām vajadzībām – saspringtajam sprandam, pleciem un mugurai vai sportojot sapūlētajiem kāju muskuļiem. Aromterapija ir sena un smalka māksla – dziedniecība ar dabas enerģiju, kas sakopota augu ēteriskajās eļļās. To molekulas ir tik sīkas un iedarbīgas, ka sasniedz mūs dziļi un spēcīgi iedarbojas uz mūsu psihi, emocijām un fizisko labsajūtu. Aromterapijas ceļvedis ir mūsu pašu deguns, kas speciālista vadībā nekļūdīgi aizved pie pareizās eļļu buķetes šī dzīves brīža vajadzībām, tāpēc tā ir ārkārtīgi precīza individuāla terapija.
1 st 10 min/ 90 €
 

Taka Spa veldzējošais rituāls.
Attīrīšanās/ Elemis pēdu masāža 30 min/ Elemis svaigums sejai 30 min/ Elemis dziļo audu masāža mugurai 30min / Tēja
3 st/ 125 € (149 € vietā)
 

Taka Spa pieskārienu ceremonijas rituāls.
Attīrīšanās/ Elemis eksotiskā sarkanā jasmīna ziedu ietīšana/ Taka Spa akmeņu dziedinošais spēks/ Elemis dziedinošā procedūra sejai/ Tēja
4 st 15 min/ 260 € (282 € vietā)
 

Taka Spa pēdu masāža.
Mieru un labsajūtu sniedzošā pēdu masāža ir sena austrumzemju dziedināšanas māksla enerģijas plūsmas līdzsvarošanai organismā. Stratēģiski iedarbojoties uz pēdās esošajiem refleksu punktiem, kas saistīti ar pārējām ķermeņa daļām un orgāniem, tiek līdzsvarota un stimulēta to darbība un sasniegta ķermeņa, prāta un gara vienotība.
45 min/ 60 €