Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Elemis aromātiskais okeāna šūpulis muskuļiem.
Aromterapijas spēks kombinācijā ar okeāna bagātībām dziļi silda un atslābina muskuļus un attīra organismu no toksīniem. Lieliska procedūra locītavu un muskuļu sāpju gadījumā, kā arī pēc saspringta darba un aktīva sporta. Silta jūraszāļu maska, kas satur priežu un rozmarīna ēteriskās eļļas, tiek uzklāta ķermenim pirms ietīšanas kokonā. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, tiek sniegta nomierinoša sejas un galvas masāža, kam seko duša un ķermeņa pelde bezsvara stāvoklī, kas muskuļiem un saitēm sniedz pilnīgu atslodzi un prātam veselīgu aizmiršanos.
1 st 15 min/ 93 €
 

Taka Spa klasiskā masāža.
Masāža palīdz novērst muguras un galvas sāpes, atbrīvo muskuļus no sasprindzinājuma, uzlabo vielmaiņu, asinscirkulāciju, ādas tonusu, iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu, atjauno audu funkcijas pēc traumām. Masāža sniedz enerģijas pieplūdumu visā ķermenī. Iespējama visam ķermenim vai atsevišķi mugurai, pleciem, kājām, rokām.
1 st/ 70 €
1 st  15 min/ 80 €
1 st  30 min/ 90 €
2 st/ 122 €
 

Taka Spa akmeņu enerģijas spēks.
Procedūra, kas līdzsvaro organisma sistēmu darbību, remdē spriedzi un sniedz dziļu mieru un atbrīvotību. Masāžu veic ar akmeņiem, ko veidojusi Zemes dzīlēs dusošā lava un slīpējusi un pulējusi māte Daba. Mazos akmeņus liek uz galvenajiem sejas un ķermeņa enerģētiskajiem punktiem, atmodinot siltuma auru. Lielie akmeņi masējot dziļi izsilda audus un atdod savu enerģiju organismam. Masāža tiek veikta ar eksotisko sarkanā jasmīna ziedu eļļu, ko polinēzieši tradicionāli lieto, lai pasargātu ādu no apkārtējās vides iedarbības un novecošanas un piešķirtu tai svaigumu un dzīvīgumu.
1 st 15 min/ 93 €
 

Elemis skulpturējošā procedūra ķermeņa. 
Šī ir mērķtiecīgi uz rezultātu orientēta procedūra lokālam darbam ar individuālajām problēmzonām –  gurniem, augšstilbiem, vēderu vai roku augšdelmiem. Iedarbības pamatā ir kontrasts starp enerģisku masāžu un plastificējošu masku ar aukstuma efektu. Problēmzonas masē ar pretcelulīta seruma un eļļas maisījumu, kura aktīvās sastāvdaļas ir kofeīns, sarkano aļģu ekstrakts un šūnu detoksifikāciju stimulējošais 
nigari sāls. Masāžai seko plastificējoša maska, un lai mazinātu tās aukstuma radīto iespējamo diskomfortu, mēs sasildām kušeti, jūs labi sasedzam, lai rāmi baudiet relaksējošu galvas un plecu zonas masāžu. Seko izvēlēto problēmzonu masāža ar pretcelulīta krēmu, kas papildus mitrina un pabaro ādu. Rezultāts spogulī redzams uzreiz – gurnu kontūrlīnija izlīdzinās, āda kļūst gludāka, tvirtāka, acīmredzami samazinās celulīts un tūska. Neatkarīgs klīniskais pētījums apliecina celulīta samazināšanos jau pēc vienas procedūras. 
1 st/ 98 €
1 st 30 min/ 131 €