Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Organismu attīrošā masāža 
Zemādas tauku kārtas izkustināšana, līdzsvaro gremošanas sistēmu, veicina limfas plūsmu
un attīra starpšūnas
1 st 30 min/ 105 € 
 
 
Skulpturējošā masāža 
Masāža palīdz izvadīt toksīnus, atjauno limfas cirkulāciju un vielmaiņas procesus starp šūnām, mazinot ķermeņa apjomu, darot gludu ādu un ķermeņa līnijām veidojot slaidu veselumu.
1 st 30 min/ 105 € 
 
 
The Organic Pharmacy Zaļās kafijas skulpturējoša masāža 
Intensīva masāžas procedūra, kas skulpturē un kontūrē auguma siluetu. Procedūras laikā tiek pielietotas divas atšķirīgas masāžas tehnikas, kas sinerģijā mazina ķermeņa tūsku, stimulē limfas atteci un mikrocirkulāciju.
1 st/ 85 € 
 
 
Medus masāža 
Jaudīga procedūra labai veselībai un stingram ķermenim. Viena no iedarbīgākajām pretcelulīta procedūrām. Medus unikālo īpašību dēļ ķermenis saņem gan pīlingu, gan barojošu masku. 
1 st 30 min/ 115 € 
 
 
The Organic Pharmacy balto mālu maska
Procedūra sākās ar pamatīgu arompīlinga masāžu, kam seko ietīšana ar minerāliem bagāto aļģu un balto mālu masku. Ietīšanas laikā izbaudiet relaksējošu skalpa un/vai sejas masāžu.
1 st 30 min/ 160 €
 
 
Elemis tonizējoša un skulpturējoša ķermeņa procedūra 
Organismu attīroša, celulītu un ķermeņa apjomu mazinoša procedūra, kas salīdzinoši ātri un acīmredzami uzlabo auguma silueta kontūras. 
1 st/ 105 €
1 st 30 min/ 140 €