Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Elemis skulpturējošā procedūra ķermeņa. 
Šī ir mērķtiecīgi uz rezultātu orientēta procedūra lokālam darbam ar individuālajām problēmzonām –  gurniem, augšstilbiem, vēderu vai roku augšdelmiem. Iedarbības pamatā ir kontrasts starp enerģisku masāžu un plastificējošu masku ar aukstuma efektu. Problēmzonas masē ar pretcelulīta seruma un eļļas maisījumu, kura aktīvās sastāvdaļas ir kofeīns, sarkano aļģu ekstrakts un šūnu detoksifikāciju stimulējošais 
nigari sāls. Masāžai seko plastificējoša maska, un lai mazinātu tās aukstuma radīto iespējamo diskomfortu, mēs sasildām kušeti, jūs labi sasedzam, lai rāmi baudiet relaksējošu galvas un plecu zonas masāžu. Seko izvēlēto problēmzonu masāža ar pretcelulīta krēmu, kas papildus mitrina un pabaro ādu. Rezultāts spogulī redzams uzreiz – gurnu kontūrlīnija izlīdzinās, āda kļūst gludāka, tvirtāka, acīmredzami samazinās celulīts un tūska. Neatkarīgs klīniskais pētījums apliecina celulīta samazināšanos jau pēc vienas procedūras. 
1 st/ 98 €
1 st 30 min/ 131 €
 

Elemis aromātiskā okeāna veldze.
Attīroša, bagātinoša un organisma sistēmas stimulējoša procedūra. Kombinējot jūras augu un aļģu spēcīgo iedarbību ar aromterapiju, šī procedūra nodrošina liekā šķidruma izvadīšanu no organisma un tā attīrīšanu no toksīniem. Iedarbīgs līdzeklis celulīta mazināšanai. Ķermeni noklāj ar siltu jūras augu masku, kas papildināta ar kadiķa, smiltsērkšķa un citrona ēteriskajām eļļām, un ievīsta kokonā. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, tiek sniegta maiga sejas un galvas masāža, kam seko duša un pasakaina pelde bezsvara stāvoklī, kas ķermenim ļauj atspirgt kā pēc nakts miega un domām aizklīst bezgalībā.
1 st 15 min/ 93 €
 

Taka Spa fizioterapijas vingrošana un masāža.
Ārstnieciska nodarbība-procedūra individuālo veselības problēmu risināšanai: muguras un galvas sāpju mazināšanai, muskuļu saspringuma likvidēšanai, locītavu sāpju un stīvuma mazināšanai, traumu seku un citu diskomfortu raisošu problēmu novēršanai. Individuālā konsultācijā fizioterapeits novērtē funkcionālo veselības stāvokli un iesaka, māca un palīdz pareizi izpildīt nepieciešamo vingrojumu kompleksu. Kad ķermeņis iesildīts un iekustināts, seko 30 min. ārstnieciska masāža problēmas zonai sāpju, saspringuma, savilkumu, diskomforta mazināšanai un veselības nostiprināšanai. Uz procedūru jānāk vingrošanai ērtā tērpā.
1 st/ 50 €