Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Elemis skulpturējošā procedūra ķermeņa. 
Šī ir mērķtiecīgi uz rezultātu orientēta procedūra lokālam darbam ar individuālajām problēmzonām –  gurniem, augšstilbiem, vēderu vai roku augšdelmiem. Iedarbības pamatā ir kontrasts starp enerģisku masāžu un plastificējošu masku ar aukstuma efektu. Problēmzonas masē ar pretcelulīta seruma un eļļas maisījumu, kura aktīvās sastāvdaļas ir kofeīns, sarkano aļģu ekstrakts un šūnu detoksifikāciju stimulējošais 
nigari sāls. Masāžai seko plastificējoša maska, un lai mazinātu tās aukstuma radīto iespējamo diskomfortu, mēs sasildām kušeti, jūs labi sasedzam, lai rāmi baudiet relaksējošu galvas un plecu zonas masāžu. Seko izvēlēto problēmzonu masāža ar pretcelulīta krēmu, kas papildus mitrina un pabaro ādu. Rezultāts spogulī redzams uzreiz – gurnu kontūrlīnija izlīdzinās, āda kļūst gludāka, tvirtāka, acīmredzami samazinās celulīts un tūska. Neatkarīgs klīniskais pētījums apliecina celulīta samazināšanos jau pēc vienas procedūras. 
1 st/ 98 €
1 st 30 min/ 131 €