Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa procedūras jaunajai māmiņai pēc dzemdībām palīdzēs atgūt mieru, līdzsvaru un spēku, kā arī pielāgoties jaunajam ritmam, kad dienas un nakts režīms mēdz būt tik saraustīts. Procedūras ir labs palīgs pēcdzemdību depresijas profilaksei un novēršanai. Jaunajai māmiņai tās sniedz tik svarīgo iespēju pabūt pašai ar sevi, lai atgūtos emocionāli un fiziski, un kaut uz brīdi izbaudītu rūpes par sevi dzīves posmā, kad visi spēki un enerģija ir veltīti mazulītim. Procedūras ir patīkamas un relaksējošas līdztekus galvenajai iedarbībai, ko tās sniedz veselībai:

 

  • Masāža mazina saspringumu un sāpes, ko rada pārmaiņas ķermenī visā grūtniecības laikā, kā arī dzemdību procesa piepūle, īpaši vēderam, muguras lejasdaļai un gurniem. Arī plecu un kakla daļā bieži krājas saspringums, jo auklējot un barojot bērniņu ar krūti var neizdoties ieņemt ērtu pozu.
  • Procedūras veicina hormona oksitocīna izdalīšanos, kas svarīgs krūts barošanas procesā uzlabojas asinsrite un ātrāk norit dziedējošie un atjaunojošie procesi, savukārt limfātiskās sistēmas stimulācija stiprina imunitāti
  • Krūts barošanas laikā izmantojam neitrālas eļļas, kuras neietekmē piena garšu. Speciālisti var ieteikt padomus, kā palīdzēt sev mājās.

Taka Spa klasiskā masāža.
Uzlabo vielmaiņu, asinscirkulāciju, atbrīvo no sāpēm, saspringuma, sniedz enerģijas pieplūdumu visā ķermenī. Iespējama visam ķermenim vai mugurai, pleciem, kājām, rokām. 
45min/ 65 €
1 st/ 75 €
1 st 15 min / 85 €
1 st 30 min / 98 €
2 st/ 135 €


Galvas masāža Champi
Liega galvas, kakla, sejas, plecu un muguras augšējās daļas masāža spriedzes un izsīkuma pārņemtam cilvēkam nes mieru, līdzsvaru un piesātina ar enerģiju. Izpilda, cilvēkam sēžot. 
1 st/ 80 €


Pēdu masāža
Sena austrumzemju dziedināšanas māksla enerģijas plūsmas un visu orgānu un sistēmu darbības līdzsvarošanai. 
45 min/ 65 €


Elemis eksotiskā sarkanā jasmīna ziedu ietīšana 
Barojoša un mitrinoša procedūra sejas un ķermeņa ādas elastībai un maigumam. Mitrinoša maska matiem.
45 min/ 70 €
1 st 15 min/ 100 €
 
 
Elemis peptīdu ziedu mirdzums 
Nogurušai, stresa māktai sejai peptīdu procedūra palīdz atjaunot un sinhronizēt ādas šūnu iekšējo dabīgo diennakts ritmu. Mazinās ādas poras, seja atgūst dzīvīgumu un veselīgu izskatu.
1 st/ 90 € 
 
 
Lološana jaunajai māmiņai un tētim!
Ūdensrelaksācija/Maiga limfodrenējoša masāža ķermenim un sejai māmiņai/Elemis aromātiskā ķermeņa masāža tētim/ Tēja
2 st 45 min/ 176 €