Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa procedūras jaunajai māmiņai pēc dzemdībām palīdzēs atgūt mieru, līdzsvaru un spēku, kā arī pielāgoties jaunajam ritmam, kad dienas un nakts režīms mēdz būt tik saraustīts. Procedūras ir labs palīgs pēcdzemdību depresijas profilaksei un novēršanai. Jaunajai māmiņai tās sniedz tik svarīgo iespēju pabūt pašai ar sevi, lai atgūtos emocionāli un fiziski, un kaut uz brīdi izbaudītu rūpes par sevi dzīves posmā, kad visi spēki un enerģija ir veltīti mazulītim. Procedūras ir patīkamas un relaksējošas līdztekus galvenajai iedarbībai, ko tās sniedz veselībai:

 

  • Masāža mazina saspringumu un sāpes, ko rada pārmaiņas ķermenī visā grūtniecības laikā, kā arī dzemdību procesa piepūle, īpaši vēderam, muguras lejasdaļai un gurniem. Arī plecu un kakla daļā bieži krājas saspringums, jo auklējot un barojot bērniņu ar krūti var neizdoties ieņemt ērtu pozu.
  • Procedūras veicina hormona oksitocīna izdalīšanos, kas svarīgs krūts barošanas procesā uzlabojas asinsrite un ātrāk norit dziedējošie un atjaunojošie procesi, savukārt limfātiskās sistēmas stimulācija stiprina imunitāti
  • Krūts barošanas laikā izmantojam neitrālas eļļas, kuras neietekmē piena garšu. Speciālisti var ieteikt padomus, kā palīdzēt sev mājās.

Taka Spa klasiskā masāža.
Masāža palīdz novērst muguras un galvas sāpes, atbrīvo muskuļus no sasprindzinājuma, uzlabo vielmaiņu, asinscirkulāciju, ādas tonusu, iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu, atjauno audu funkcijas pēc traumām. Masāža sniedz enerģijas pieplūdumu visā ķermenī. Iespējama visam ķermenim vai atsevišķi mugurai, pleciem, kājām, rokām.
1 st/ 70 €
1 st 15 min / 80 €
1 st 30 min / 90 €
2 st/ 122 €


Taka Spa indiešu galvas masāža Champi.
Ājurvēdas masāža Champi ir īstā masāža spriedzes un izsīkuma pārņemtam cilvēkam, jo nes mieru, līdzsvaru un piesātina cilvēku ar enerģiju. Tā ir galvas, kakla, sejas, plecu un muguras augšējās daļas masāža ar cilvēka konstitūcijas tipam atbilstošu ājurvēdas eļļu, un tiek izpildīta, sēžot krēslā. Jārēķinās, ka pēc masāžas galvu var mazgāt tikai nākamajā rītā, jo eļļas iedarbība vēl efektīvāk turpinās miegā. Pašas masāžas iedarbība ilgst nākamās trīs dienas. Champi masāžas kurss līdzsvaro visas organisma sistēmas, palīdz bezmiega, trauksmes, depresijas, galvassāpju dziedēšanai un sniedz atjaunošanās un harmonijas sajūtu.
1 st/ 75 €


Taka Spa pēdu masāža.
Mieru un labsajūtu sniedzošā pēdu masāža ir sena austrumzemju dziedināšanas māksla enerģijas plūsmas līdzsvarošanai organismā. Stratēģiski iedarbojoties uz pēdās esošajiem refleksu punktiem, kas saistīti ar pārējām ķermeņa daļām un orgāniem, tiek līdzsvarota un stimulēta to darbība un sasniegta ķermeņa, prāta un gara vienotība.
45 min/ 60 €


Elemis sarkanā jasmīna ziedu pulējums ķermenim.
Dziļi attīra, nopulē un bagātīgi mitrina ādu + mini sejas procedūra ar ādas attīrīšanu un mitrinošu masku, kuras laikā roku masāža ar sekojošu barojošu masku. 
1 st  15 min/ 95 €
 
 
Elemis eksotiskā sarkanā jasmīna ziedu ietīšana.
Spēcinoša, barojoša un mitrinoša procedūra tūlītējai ādas elastībai, maigumam un veselīgam sārtumam. Aromātisko un barojošo kokosrieksta un sarkanā jasmīna ziedu eļļas maisījumu polinēziešu sievietes tradicionāli lieto, lai ādai piešķirtu mirdzumu un dzīvīgumu, un aizsargātu to no apkārtējās vides iedarbības. Pirms ietīšanas kokonā ķermenis tiek maigi ierīvēts ar eksotisko maisījumu. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, tiek sniegta nomierinoša un dziļi relaksējoša sejas un galvas masāža.
45 min/ 65 €
 
 
Elemis orhidejas nektāra ietīšana ķermenim.
Intensīvi mitrinoša un barojoša ķermeņa ietīšana izslāpušas ādas remdēšanai. Pirms ietīšanas kokonā ķermenim ar glāstošiem pieskārieniem tiek uzklāts monoi, kokosrieksta un saldās orhidejas eļļu maisījums. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, sejai un galvai relaksējoša masāža. Tas ir emocionāls ceļojums ādai uz Tālajiem Austrumiem, kur prot aizsargāt un veldzēt saules pārmīļotu ādu! Tā iegūst velvetīgi zīdainu tekstūru un elasticitāti. Teicama procedūra arī jaunajām māmiņām pēc dzemdībām. 
45 min/ 65 € 
 

Elemis dzidrais mirdzums sejai.
Ilgstošu nostiprinošu efektu sniedzoša procedūra stresa nomāktai, nogurušai un tonusu zaudējušai sejas un acu zonas ādai. Mazina tumšos lokus ap acīm. Jau pēc vienas procedūras mitruma līmenis ādā palielinās par 38% un elastība par 28%. Maigas iedarbības papaijas enzīma pīlings, ādas mikrocirkulāciju uzlabojoša masāžas tehnika kombinācijā ar amino aktīvo masku atjauno ādas dzīvīgo mirdzumu un tvirtumu. Šo iedarbīgo procedūru papildina saspringumu mazinoša galvas masāža. 
1 st 15 min/ 110 €

 
Taka Spa lološanas rituāls jaunajai māmiņai un tētim!
Attīrīšanās/Taka Spa lološana jaunajai māmiņai - maiga limfodrenējoša masāža ķermenim un sejai /Elemis dziļo audu masāža ķermenim ar īpašu uzsvaru problēmzonām tētim/ Tēja
2 st 45 min/ 154 € (183 € vietā)