Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa māca vingrošanu sejai!
 
Vingrošana sejai?!! Ko vēl ne, nepietiek, ka jāatrod laiks ķermeņa fiziskai noslodzei, vēl arī seja būs jāvingrina?!! Ja sejas masāžas un procedūras apmeklējam regulāri (patiešām regulāri, vismaz reizi nedēļā!), tad tiešām varam atļauties par to nedomāt. Bet, ja vēlamies ar minimālām pūlēm ievērojami (patiešām IEVĒROJAMI) palīdzēt savai sejai izskatīties jaunākai, svaigākai, priecīgākai, to 5-7 minūtes dienā pareizi izkustinot (piemēram, sēžot sastrēgumā) - ir vērts to apgūt.
 
Mūsu emocijas veido zīmējumus sejā
Tas ir muskuļu hipertonuss, kas mūsu sejā gadu gaitā ievelk arvien skarbākas līnijas. Ilgstoši atrodoties saspringumā, muskulis saīsinās, veidojot zemādā rievas. Šis saspringums bremzē arī limfas un venozo atteci, radot tūsku. Kā arī dedzina zemādas tauku slāni, veidojot nelīdzenas vietas sejā (teju vienīgā tauku dedzināšana, par kuru nav jāpriecājas). Kas tiem muskuļiem ko saspringt?! Tie ir mūsu prieki un bēdas, kas spēlējas ar sejas muskulatūru – dusmas zīmē rievu pierē, prieks un smiekli – vārnu kājiņas, aizvainojums sasprindzina zoda muskulatūru un velk uz leju lūpu kaktiņus, neapmierinātība savelk ciešāk lūpas un ap tām iezīmējas sīki grāvīši. Brr, briesmīgi!, mēs noskurināmies, un ciešāk saspringst plecu trapece, kas padziļina mutes-deguna rievu. Protams, ir botulīna toksīns un filleri, un skalpelis galu galā, bet ir arī dabiska un vienkārša metode - muskuļu atslābināšana, tos izkustinot - ar pašas pirkstiem, mēli un kārtīgu izšķobīšanos.
 
1.nodarbība. Iepazīstam savu seju - tās anatomiju, fizioloģiju un apgūstam pašmasāžu. Lai stimulētu limfas plūsmu, kas aizvada toksīnus, lai uzlabotu sejas krāsu, ādas elastību un stingrību (liftings, vienvārdsakot)
2.nodarbība. Pareiza stāja un darbs ar „trapeci”. Vingrinājumi kakla un plecu daļas muskulatūrai, lai panāktu pareizu sejas ovāla līniju, un nekāda dubultzoda!
3.nodarbība. Strādājam ar lūpām, žokļiem, zodu. 
4.nodarbība. Strādājam ar vaigiem, acīm, pieri.
 
Rezulātā apgūstam praktiskus vingrinājumus, kā ik dienu atbrīvot savilktos muskuļus un reizi nedēļā veikt sev pašmasāžu. 
Izklausās daudz un komplicēti, bet katrai mums savi savilktie muskuļi sejā, un tos tad arī mācāmies atbrīvot. Un ko mūsu dārgās krunkas? Sākumā apturam to padziļināšanos, bet regulāri trenējot savus muskuļus, tās mazinās. Zināsim ko darīt, kad no rīta pamostoties sava seja .. nu ļoti nepatīk, vai vakarā pēc stresa pilnas dienas, vai aši – pirms došanās un pasākumu. 
 
To visu māca Taka Spa speciāliste Janīna Vasiļjeva. Kas bijuši pie Janīnas uz sejas procedūru, tiem komentāri lieki, kas nav bijuši ... Janīna ir Janīna. Fakti nepasaka tik daudz - medicīnas māsas un kosmētiķes izglītība, darbs rehabilitācijā un spa, nemitīga tālākizglītošanās kursos un meistarklasēs. Janīna ir iedvesmojoša.   

 
Ak, atbrīvotās sejas!