Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Pilates ir vingrošanas sistēma visam ķermenim, ko pagājušā gadsimta 20.gados izstrādāja vācu terapeits Jozefs Pilates, lai attīstītu un nostiprinātu mugurkaulu. Šobrīd Pilates metodi pasaulē plaši izmanto gan klasiskā un modernā baleta dejotāji, gan profesionāli atlēti, gan cilvēki, kas vēlas veselu mugurkaulu un slaidus muskuļus.

Jozefs Pilates savai sistēmai pamatā ir licis austrumzemju kultūru vingrošanas disciplīnas, lokanības, elpošanas un līdzsvara atjaunošanas metodes, kā arī rietumu zemēs izstrādātās muskuļu spēka un sirdsdarbības treniņa metodes.

Lielāko daļu pilates vingrojumu cilvēks veic horizontālā stāvoklī, tā nodrošinot proporcionālu spēka sadalījumu visā ķermenī. Vingrojumi unikāli stiprina muskuļus, kā rezultātā tie kļūst lokani, stingri un slaidi veidoti. Pilates metode atjauno ķermeņa līdzsvaru, ļaujot tam kustēties dabiski un brīvi, minimāli noslogojot locītavas. Tā izlabo stājas defektus, maina gaitu un ķermeņa formu, darot to slaidu un pievilcīgu. Pilates metode ir piemērota visiem un jebkurā fiziskajā kondīcijā. „Cilvēks ir tik jauns, cik jauns ir viņa mugurkauls,’’ – Jozefs Pilates.

Natālija Jočuna, pilates instruktore:
„Pilates man pašai ir palīdzējušas atgūt veselību un dzīvesprieku, un atbrīvoties no sāpēm pēc nopietnas mugurkaula traumas, tāpēc ar pilnu pārliecību iesaku to kā lielisku līdzekli labai  veselībai un stiprai mugurai, skaistai stājai un labi veidotam augumam. Esmu Latvijas Aerobikas Asociācijas trenere, pirms tam ilgus gadus dejoju sporta dejas, un pilates praktizēju desmit    gadus,  pārņemot zināšanas un pieredzi no labākajiem treneriem Latvijā un Krievijā – Annas Glazovskas, Olgas Snežikas u.c. Ar gandarījumu vēroju savas dāmas, kas burtiski atplaukst pēc pilates  nodarbībām – enerģija un dzīvesprieks kūsā, un galvenais – viņām acīs ir prieks un pārliecība par sevi!” 

Laura Stašāne, pilates instruktore: 
„Pilates sāku apgūt pie Aijas Paegles, Ņujorkā sertificētas pilates treneres, pēc tam apmeklēju pilates studijas Londonā un Vīnē. Nodarbībās man ļoti palīdz iegūtā pieredze mūsdienu un klasiskajā dejā un jogā. Pilates brīnišķīgi palīdz sabalansēt ķermeni un izjust to kā smalku mehānismu. Pilates ir kustību sistēma, kas ir izkopta līdz pilnīgumam, tā ir pamatota, precīza un balstīta zināšanās par cilvēka anatomiju. Tas ir arī ērts un kompakts veids, kā iekustināt ķermeni, ja nav pieejama treniņu zāle – kad esmu komandējumos, pavingroju viesnīcas istabiņā. Sākumā sevi mierinu, ka izpildīšu tikai pāris vingrinājumus, bet pilates aizrauj – izpildu vēl nākamo no vingrinājumu virknes, un vēl vienu... Pilates ir īpaši piemērotas tiem, kam ir svarīga vingrošanas kvalitāte!”  


Individuālās pilates nodarbības vada Natālija Jočuna un Laura Stašāne
Maksa: individuālā nodarbība (1h)  35 €

Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 67323150