Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

The Organic Pharmacy – britu organiskās kosmētikas zīmols


Izcelsme

The Organic Pharmacy ir viens no vadošajiem luksus organiskās kosmētikas zīmoliem pasaulē. To pirms 15 gadiem Londonā izveidoja Margo un Frančesko Marrones ģimene. Kaut aizsākumi visam vēl senāki, kad Margo, diplomēta farmaceite un homeopāte, gaidot pirmdzimto, lasīja publikācijas par pārtikas rūpniecībā izmantoto konservantu un pesticīdu graujošo iedarbību uz veselību. Jo vairāk viņa iedziļinājās problēmā, jo vairāk atklāja šokējošu faktu gan par pārtikas, gan vēlāk arī par kosmētikas industriju. Tolaik bija ļoti jāpiepūlas, lai veikalos atrastu organisku pārtiku, par kosmētiku nemaz nerunājot. Margo nolēma pati personīgi mainīt šo situāciju un, balstoties uz savām farmācijas, augu ārstniecisko īpašību un homeopātijas zināšanām, radīt iespēju cilvēkiem iegādāties veselībai drošu un efektīvu kosmētiku no augstas kvalitātes organiskām sastāvdaļām bez kaitīgām ķīmiskām vielām sastāvā.


Sastāvs un kvalitāte

The Organic Pharmacy  produkciju ražo zīmolam piederošā rūpnīcā Londonā, lai kontrolētu ražošanas procesu un nodrošinātu izcilu kvalitāti. The Organic Pharmacy ir par maz ar faktu, ka izejvielas ir dabīgas. Tām jāatbilst arī visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Ja tie ir augu ekstrakti, tad pirmā spieduma, kam piemīt vislabākās iedarbības potenciāls, ja, piemēram, rožūdens – tam jābūt pirmajam destilātam. Kosmētikas līdzekļu formulās zīmols lieto tos pašus augstākās kvalitātes ekstraktus, kādus izmanto savu uztura bagātinātāju formulās. Lai arī kosmētikas ražošanā oficiāli ir pieļaujams zemākas kvalitātes ekstraktu pielietojums. The Organic Pharmacy produkti bāzējas uz sešām galvenajām dabas sastāvdaļām – rozēm, mežrozīšu augļiem, kliņģerītēm, alveju, asinszāli un propolisu.  Tās tiek papildinātas ar ļoti daudzveidīgu zemes un jūras augu klāstu, un dabīgajiem konservantiem, kā piemēram, rudzu alkoholu, ēteriskajām eļļām, sausserža un greipfrūtu sēklu ekstraktiem u.c.
The Organic Pharmacy pamatoti lepojas ar savas produkcijas sastāvu un cenšas šajā jautājumā izglītot klientus. Kompānijas mājas lapā ir pieejama pilnīga un izsmeļoša informācija par jebkura kosmētiskā līdzekļa sastāvu un pat sastāvdaļu skaidrojums.


Cieņa pret vērtībām

The Organic Pharmacy ir ļoti godīgi pret savām vērtībām: produktu dabīgumu un efektivitāti. Piemēram, mums visiem patīk burvīgs aromāts krēma bundžiņā, bet zīmols nekad to nepievienos pašmērķīgi, ja tā dēļ cietīs kosmētikas apsolītās vērtības. Tāpēc nereti produkti var nesniegt gaidīto smaržas vai tekstūras izteiksmīgumu. Tas pats attiecas uz iepakojuma dizainu. Dabīgā kosmētika izejvielu izpētes un audzēšanas, un tehnoloģiskās ražošanas dēļ ir dārgs prieks visur pasaulē, tāpēc Organic Pharmacy savu augstvērtīgo produkciju vēlas sniegt pēc iespējas pieejamāku klientiem, to lieki nesadārdzinot ar ekskluzīvu iepakojumu un dizainu.


Ekskluzīvi pārstāvēts

The Oragnic Pharmacy ir pārstāvēts 34 vadošajās pasaules valstīs. Iegādājams The Oragnic Pharmacy firmas veikalos un SPA Londonā, arī  Harvey Nichols un Selfridges, Barneys Ņujorkā un citur pasaulē. Nozīmīgākie SPA partneri ir Six Senses, Mandarin Oriental,  Four Season, Shangri La, un luksus kruīza kuģi. Zīmola fanu pulkā ir Gvineta Paltrova, Emma Tomsone, Ketija Perija, Sāra Džesika Pārkere, Kailija Minoga u.c. slavenības.


The Organic Pharmacy solījums

Kosmētika nesatur mākslīgus konservantus, mākslīgas krāsvielas, mākslīgas smaržvielas, naftas pārstrādes produktus, dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas (izņemot bišu vasku, propolisu un medu).  Zīmols neveic testēšanu uz dzīvniekiem. Zīmolam ir Soil Association organiskās kosmētikas sertifikāts. Izejvielas tiek pirktas vai nu no vietējiem zemniekiem vai arī godīgas tirdzniecības ceļā. The Organic Pharmacy atbalsta videi draudzīgu dzīvesveidu.


Margo Marrone par sava sapņa piepildījumu:

“Pirms zīmols ieraudzīja saules gaismu, es domāju, ka esmu viena tāda fanātiķe, bet tiklīdz mēs atvērām pirmo veikalu, sapratu, ka patiesībā līdzīgi domājošo ir ļoti daudz. Cilvēkus tieši tāpat kā mani kaislīgi interesē organiska pārtika un kosmētika, viņi vēlas dzīvot veselīgi un lietot tikai tīrus, no toksīniem brīvus produktus. The Organic Pharmacy ir mana sapņa piepildījums un dod iespēju cilvēkiem sniegt zinošu ekspertu padomus un veidu, kā uzlabot savu veselību dabiskā ceļā ar organisku augu, uztura bagātinātāju un homeoptātijas palīdzību. “Taka Spa ir ekskluzīvais un vienīgais The Oragnic Pharmacy pārstāvis Latvijā.