Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa saviem klientiem piedāvā vislabāko - britu spa zīmols Elemis pasaulei devis unikālu spa procedūru un rituālu koncepciju, kuras spēks ir aromterapijas un pieskārienu maģijā. 

Elemis kosmētika gatavota no tīriem augu valsts produktiem, kuru aktīvās vielas cilvēka āda pazīst un pieņem, tāpēc tā ir īpaši iedarbīga. Elemis procedūrās apkopotas labākās metodes no dažādām pasaules tautu dziedniecības sistēmām - ajurvēdas, ķīniešu tui na, japāņu šiatsu un reiki, zviedru klasiskās masāžas, havajiešu lomi-lomi masāžas, taizemiešu, indonēziešu un tuvo austrumu zemju skaistuma un veselības procedūrām. Arī neatrodoties šajās zemēs, iespējams izbaudīt atšķirīgo terapiju dziedinošo spēku. Taka Spa un Elemis to sniedz Latvijā. 

Mēs lepojamies, ka Taka Spa ir Elemis sadarbības partneris, jo kompānija atzīst: ”Elemis ir pieejams tikai pasaules ekskluzīvākajos spa.”

www.elemis.com