Taka mūs ved. Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Taka Spa strādā, lai miers un skaidrība iemājo cilvēka prātā, spēks un skaistums ķermenī, iedvesma dvēselē.

Mēs ticam atziņai, kas ir vairāku antīko dziedniecības sistēmu pamatā - slimības rodas, ja organismā ir izjaukts līdzsvars dzīvības enerģijas plūsmā. Atjaunojot fizisko, intelektuālo un garīgo harmoniju, organisms pats spēj sevi atveseļot. Metodes ir dabīgas - masāžas, maskas, vannas, zāļu tējas, pareiza elpošana, kustības, meditācija. Mēs palīdzam cilvēkiem īstenot šo vienkāršo gudrību - laikus un regulāri par sevi rūpēties. Turklāt pierādām, cik tas ir arī patīkami!

Taka Spa ir roku darbs ar dabas produktiem un gadsimtiem senām, pārbaudītām prasmēm no dažādām pasaules zemēm un kultūrām, kas apvienotas ar labākajām mūsdienu metodēm. Attīrīšanās rituālus variet izbaudīt Taka Spa ūdeņos un pirtīs, kustību spēku un izaugsmi – jogas studijā, skaistums tiek vairots, ķermenis atjaunots un spēcināts terapijas zonā, bet Klusajā istabā iespējama apcere, kas atbrīvo prātu jaunām idejām. Taka Spa speciālisti palīdz izvēlēties katram visatbilstošākās procedūras un izveido individuālu spa programmu. Mūsu lielākā cerība un vēlme, lai iznākot no Taka Spa, katrs justos kā visskaistākais, gudrākais un stiprākais cilvēks pasaulē.